Izbirni predmeti za šolsko leto 2020/21 – Podaljšanje dostopa do portala izbire obveznih izbirnih predmetov

Spoštovani starši učencev od 6. do 8. razreda.

Podaljšali smo možnost dostopa do portala za izbiro izbirnih predmetov v aplikaciji eAsistent. Učence in starše 6.,  7. in 8. razredov, ki še niso uspeli izbrati izbirne predmete, prosimo, da to naredijo do četrtka, 14. 5. 2020. Dostop bo kasneje onemogočen.

V primeru, da to takrat ne boste izbrali predmetov, se boste lahko prijavili samo na predmet, ki se bo izvajal v prihodnjem šolskem letu.

V četrtek, 23. 4. 2020, smo pričeli s postopkom izbire OBVEZNIH IZBIRNIH PREDMETOV za prihodnje šolsko leto.

Postopek izbire bomo izvajali preko eAsistenta.

Od 23. 4. do 6. 5. 2020 bo na portalu za starše odprt sklop Izbirni predmeti. Ko se boste prijavili, se vam bo prikazal okvir, v katerem je napisano »Izbirni predmeti v šolskem letu 2020/2021«.

Vabimo vas, da si opise izbirnih predmetov preberete pod zavihkom Izbirni predmeti .