Neobvezni izbirni predmeti za šolsko leto 2020/21 – Podaljšanje dostopa do portala izbire neobveznih izbirnih predmetov

Spoštovani starši učencev od 3. do 5. razreda.

Podaljšali smo možnost dostopa do portala za izbiro neobveznih izbirnih predmetov v aplikaciji eAsistent. Starše in učence od 3. do 5. razreda, ki še niso uspeli izbrati  neobvezne izbirne predmete, prosimo, da to naredijo do četrtka, 14. 5. 2020. Dostop bo kasneje onemogočen.

V četrtek, 23. 4. 2020, smo pričeli s postopkom izbire NEOBVEZNIH IZBIRNIH PREDMETOV za prihodnje šolsko leto.

Postopek izbire bomo izvajali preko eAsistenta.
Od 23. 4. do 6. 5. 2020, bo v eAsistentu na portalu za starše odprt sklop Neobvezni izbirni predmeti. Ko se boste prijavili, se vam bo prikazal okvir, v katerem je napisano »Neobvezni izbirni predmeti v šolskem letu 2020/2021«.

Vabimo vas, da si opise predmetov preberete pod zavihkom Izbirni predmeti.