KD: Veseli december: Prijetno, domače …

V petek, 22. decembra 2017, se je že prav močno čutilo božično-novoletno vzdušje, pa tudi šola je bila že nekaj časa praznično okrašena.

Vsi učenci šole so imeli kulturni dan. Praznično vzdušje so si prvi dve uri pričarali z zanimivim pogrinjkom, novoletno okrašenimi učilnicami, lepimi mislimi, toplimi stiski rok, poslušanjem glasbe, namiznimi igrami in klepetom.

Po malici je v avli sledila proslava ob dnevu samostojnosti in enotnosti. Gospod ravnatelj je učencem zaželel lep in varen prehod v novo leto 2018 ter sproščujoče počitnice.

V drugem delu novoletnega programa so se učenci razredne stopnje vrnili v učilnice in nadaljevali z družabnimi igrami, prepevanjem božičnih in novoletnih pesmi ali si ogledi risanko,

predmetna stopnja pa je imela v avli plesno tekmovanje. Vsi pari so po končanem tekmovanju prejeli sladko presenečenje. Prvi trije v vsaki kategoriji pa tudi priznanja.

Za konec pa so si učenci voščili doživete praznike in veselo odšli na težko pričakovane počitnice.