ORGANIZACIJA POUKA OD 29. 3. 2021 DALJE

V naslednjem tednu ni večjih sprememb glede izvajanja VIZ dela v šoli.

Od 29. 3. dalje je dovoljeno v mehurčku izvajati praktični del za kolesarski izpit. Učitelji bodo učence o vsem potrebnem pravočasno obvestili.

Se pa nam je zgodilo očitno neizogibno. Zabeležili smo namreč prvo okužbo med zaposlenimi in učenci. Zaradi preprečevanja širjenja okužbe je bila dvema oddelkoma odrejena karantena na domu. V ponedeljek se zdravi učenci že vračajo nazaj v šolske klopi, nekaterim med njimi pa je zaradi potrjene okužbe, karantena podaljšana še za nekaj dni.

Zahvaljujemo se vam za dosledno sporočanje o morebitnih posebnosti glede zdravstvenega stanja vaših otrok, v povezavi z nalezljivo boleznijo covid-19. Le z dobrim obveščanjem lahko šola izpelje vse predpisane postopke odzivanja, o potrjenem primeru okužbe s SARS CoV-2 v zavodu, tako kot to določajo navodila NIJZ. S tem pa se zagotovi omejevanje nadaljnjega širjenja okužbe in zavaruje druge otroke, zaposlene v zavodu ter posledično tudi njihove družine.

Vse dobro vam želimo in ostanite zdravi.