Tekmovanja v znanju

razredna stopnja

Vsebina/Predmet Razred Čas Mentor
Cankarjevo tekmovanje 3. 9. 12. 2016, šolsko Tina Orač Gornik
Cankarjevo tekmovanje 4., 5. 9. 12. 2016, šolsko Polona Lampret
Matematično tekmovanje 1.–3. 16. 3. 2017, šolsko Jana Šetina Tomažič
Matematično tekmovanje 4., 5. 16. 3. 2017, šolsko Polona Lampret
Računanje je igra 1.–3. 25. 5. 2017 Jana Grabljevec, Lidija Oštir
Bober – tekmovanje v znanju računalništva in informatike 2.–5.

7.–11. 11. 2016, šolsko

 

Izidor Gabrijel
Naravoslovno tekmovanje Kresnička 3.–5. 9. 2. 2017, šolsko Polona Lampret
Cici Vesela šola 1.–4. 14. 4. 2017 Jana Grabljevec, Lidija Oštir
Bralna značka 1.–5. 17. 9. 2016–5. 4. 2017 Vida Bregar Tomažič in razredničarke
Angleška bralna značka 3.–5. marec 2017 Marcel-Talt Lah

predmetna stopnja

Vsebina/Predmet Razred Čas Mentor
Slovenščina – tekmovanje za Cankarjevo priznanje 6., 7.

9. 12. 2016, šolsko

 

Anica Volkar
Slovenščina – tekmovanje za Cankarjevo priznanje 8., 9.

9. 12. 2016, šolsko

25. 1. 2017, področno

11. 3. 2017, državno

Marta Orel
Matematika – tekmovanje za Vegovo priznanje 6.–9.

16. 3. 2017, šolsko

22. 4. 2017, državno

Klavdija Slapar
Razvedrilna matematika 6.–9.

6. 10. 2016, šolsko

26. 11. 2016, državno

Mateja Lesjak
Logika 6.–9.

29. 9. 2016, šolsko

22. 10. 2016, državno

Mateja Lesjak
Angleščina 9.

17. 11. 2016, šolsko

18. 1. 2017, regijsko

21. 3. 2017, državno

Polona Kastelic
Geografija 6.–9.

17. 1. 2017, šolsko

9. 3. 2017, področno

7. 4. 2017, državno

Jelka Rojec
Zgodovina 8., 9.

1. 12. 2016, šolsko

1. 2. 2017, področno

18. 3. 2017, državno

Polona Kastelic
Fizika – tekmovanje za Stefanovo priznanje 8., 9.

8. 3. 2017, šolsko

17. 3. 2017, področno

8. 4. 2017, državno

Anica Vozel
Astronomija 7.–9.

8. 12. 2016, šolsko

14. 1. 2017, državno

Anica Vozel
Kemija – tekmovanje za Preglovo priznanje 8., 9.

16. 1. 2017, šolsko

1. 4. 2017, državno

Marija Zajc
Biologija – tekmovanje za Proteusovo priznanje 8., 9.

19. 10. 2016, šolsko

2. 12. 2016, državno

Sonja Škof
Naravoslovno tekmovanje Kresnička 6., 7. 9. 2. 2017, šolsko

Sabina Rozina,

Polona Lampret

Tekmovanje v znanju tehnologij 9.

18. 10. 2016, šolsko

19. 11. 2016, državno

Marija Zajc
Konstruktorstvo in tehnologija obdelav 6.–9.

7. 4. 2017, regijsko

13. 5. 2017, državno

Marija Zajc
Kaj veš o prometu 6.–9. april, maj 2017 Marija Zajc
Bober – tekmovanje v znanju računalništva in informatike 6.–9.

7.–11. 11. 2016, šolsko

14. 1. 2017, državno

Izidor Gabrijel
Zlata kuhalnica 8.

12. 10. 2016, državno

april–maj 2017, regijsko

 

Sonja Škof
Sladkorna bolezen 6.–9.

14. 10. 2016, šolsko

19. 11. 2016, državno

Sabina Rozina
Male sive celice, Abeceda 7. in 9. september, oktober 2016
Bralna značka 6.–9. september 2016–junij 2017 Marta Orel
Angleška bralna značka 6. september 2016–junij 2017 Jana Zupanc
Angleška bralna značka 7. september 2016–junij 2017 Jana Zupanc
Angleška bralna značka 8., 9. tekmovanje (marec 2017)

Nevenka Rugelj,

Polona Kastelic,

Jana Zupanc

Nemška bralna značka 7.–9. tekmovanje (marec 2017)

Nevenka Rugelj,

Jana Zupanc, Lea Kastelic