Vsi učenci se 15. 2. 2021 vračajo v šolo

Spoštovani starši, drage učenke in učenci.

Veselimo se ponovnega vračanja v šole.

Z odlokom, ki ga je sprejela vlada Republike Slovenije se za vse učenke in učence osnovne šole pouk izvaja v prostorih šole od ponedeljka, 15. 2. 2021, dalje. V OŠ Ferda Vesela Šentvid pri Stični se bodo prvemu triletju pridružili še učenci in učenke od 4.-9. razreda, ki so se od novembra dalje šolali na daljavo.

Vzgojno-izobraževalno delo bo potekalo po priporočenih smernicah ministrstva za šolstvo in po smernicah NIJZ (Protokol v priponki).

Z veliko strpnosti in odgovornosti bomo ponovno v celoti vzpostavili delo v šoli. Zavedamo se, da je za vse nas prehodno obdobje zelo pomembno. Potrudili se bomo, da bodo učenci ponovno vzpostavili učni ritem s koordinacijo učiteljev in vrstnikov. Da bo ta prehod za vse nas uspešen in da bo šola v živo ves čas mogoča za vse učence, vas starše in učence naprošamo, da se držite ukrepov NIJZ in smernic, ki jih pripravi šola. Ob prihodu nazaj v šolo bodo veljala posebna Pravila ravnanja v OŠ v času sporoščanja omejitvenih ukrepov epidemije za preprečevanje širjenja okužbe SARS-CoV-2.

Srečno in uspešno.