Konec gledališke sezone

Na Osnovni šoli Ferda Vesela so se zaključili gledališkimi nastopi v šolskem letu 2016/17. V ponedeljek, 5. 6. 2017, je šolska gledališka skupina odšla na gostovanje na osnovno šolo v Šmartnem pri Litiji. Pred učenci drugega in tretjega triletja so uprizorili predstavo MISIJA: PRINCESA, ki jo je napisala mentorica Nejka Omahen Šikonja. Z nastopa so se vrnili zelo zadovoljni z novo izkušnjo nastopanja pred neznano publiko. Nekoliko večja pa je bila trema v petek, 9. 6. 2017, ko so predstavo uprizorili še pred učenci domače osnovne šole. Kljub zapletom z boleznijo v ansamblu in manjšimi tehničnimi težavami so premagali vse ovire in igro uspešno pripeljali do konca. Nadobudni mladi igralci so sezono zaključili z ogledom posnetka predstave in sladkim presenečenjem.