Prvi roditeljski sestanek

V četrtek, 21. septembra, ob 17. uri sta župan občine Ivančna Gorica Dušan Strnad in ravnatelj Osnovne šole Ferda Vesela Šentvid pri Stični Janez Peterlin uradno predala v uporabo novo šolsko pridobitev, t. i. učilnico na prostem.

Šola je med poletnimi počitnicami ob finančni pomoči občine prenovila vhode v šolo, sanirala streho, dogradila otroško igrišče in uredila zunanjo ploščad, ki je predvidena kot učilnica na prostem in bo hkrati osrednji prostor za druženje vseh generacij. Vsi uporabniki smo dolžni poskrbeti, da bosta šolski prostor in oprema ostala ohranjena in urejena.

V kulturnem programu, ki ga je povezovala učiteljica Anica Volkar, sta prisotne starše in delavce šole najprej nagovorila ravnatelj in župan, s plesno-gibalnimi točkami pa so se predstavili učenci 2. in 5. razreda.

Po končani prireditvi je v šolski avli sledil prvi roditeljski sestanek v novem šolskem letu, predstavitev sodelovanja ZD Ivančna Gorica s šolo in oddelčni roditeljski sestanki.