Veseli december na PŠ Temenica

Mesec december je čas praznovanj, obdarovanj, majhnih in velikih pričakovanj, toplih objemov, otroškega smeha in je čas, ko ustvarjamo lepe spomine.
Praznično vzdušje se prijetno širi po naši podružnični šoli.

Skozi cel mesec so učenci pridno izdelovali okraske in za vsakega našli prav posebno mesto na šoli. Postavili so smrečico in jo praznično okrasili, prepevali praznične pesmi, pripovedovali šale, iskali rešitve ugank, plesali, poslušali glasbo in igrali zabavne igre.

Naša zelena trava je dobila prvo snežno odejo, ki smo jo izkoristili in kar nekaj časa aktivno preživeli na svežem zraku.

Za društva, ki delujejo v našem okolju in podružnične šole s katerimi sodelujemo, smo izdelali darila in voščilnice ter jim namenili zahvale in tople besede.

Razveselili smo se obiska naše knjižničarke, ki je učencem prebrala prijetno praznično knjigo in z njimi pokramljala.

Na predzadnji šolski dan v tem koledarskem letu pa nas je obiskal tudi dedek Mraz in učencem še bolj popestril predpraznične dni.