Šolska zobna ambulanta in preventiva

Zobna ambulanta se nahaja v prostorih šole in je namenjena preventivnim in kurativnim ukrepom na področju zobnega varstva za učence šole. Zobozdravstvene storitve in zobozdravstveno pomoč učenci dobijo vsak dan v rednem delovnem času šolske ambulante. Urnik dela: torek, od 13.00 do 20.00; petek, od 7.00 do 13.00. Ob petkih pred dežurno soboto enkrat v mesecu zdravnica dela v Zdravstvenemu domu Ivančna Gorica od 13.00 do 20.00. Razpored delovnih sobot je označen na obvestilu na vratih šolske ambulante. Za nujne primere, ko ni na voljo šolskega zobozdravnika, se je potrebno obrniti na Zdravstveni dom Ivančna Gorica. Dodatne informacije lahko dobite na telefonski številki 01 788 78 11.

Za zdravstveno preventivo in organizacijo nalog, ki jih bo zdravstvena služba izvajala za naše učence sta zadolženi Polona Lampret in Sabina Rozina.