Šola v naravi Ankaran

Četrtošolci ta teden uživamo v poletni šoli v naravi v Ankaranu. Dnevi nam tečejo po začrtanem redu, ki poleg učenja plavanja zajema tudi različne učne vsebine, potepanja in raziskovanja slovenske obale in medsebojno druženje z družabnimi igrami. Že prvi dan so nas obiskali kužki iz Športno kinološkega društva Aktivne tačke. Ogledali smo si Luko Koper, soline v Strunjanu, se sprehodili do razgledne točke v Ankaranu ter se z barko odpeljali v Piran. Tam smo videli Piransko cerkvico z obzidjem, živali v Akvariju, Tartinijev trg in trg 1. maja. Z veseljem smo si privoščili sladoled ali dva in kupili spominke. Prav tako smo kupili razglednice in se jih naučili pisati. Dnevno dogajanje lahko spremljamo na našem stenčasu, ki poleg dnevnega urnika vsebuje tudi ocenjevanje sob. Ta ima največ ogledov. Energijo si napolnimo z obilnimi in raznolikimi obroki. Vsem gredo v slast. Veselimo se časa, ki nam je še ostal in ponovnega snidenja s starši.

Vse našteto lahko spremljate tudi v galeriji v nadaljevanju.
Lep ogled vam želimo!