Dopoldanske govorilne ure

Na podlagi predhodnega dogovora z učiteljem se starši lahko udeležite dopoldanskih govorilnih ur. Za dogovor pokličite na tel. 01 7887 802 ali se najavite preko e-pošte. Potekale bodo po naslednjem razporedu.

Razredna stopnja in Podružnična šola Temenica

Ime in priimek Razrednik Čas Prostor
Tjaša Kozlevčar 1., 2. razred sreda, 1. ura 7.30-8.15 PŠ Temenica
Anja Praznik 1. a sreda, 3. ura,  9.25-10.10 406
Jana Grabljevec 1. b sreda, 4. ura, 10.15-11.00 407
Alenka Ivanjko DSD, OPB torek, 5.ura, 11.05-11.50

Zbornica

RS

Petra Kastelic DSD, OPB petek, 5.ura, 11.05-11.50 zbornica RS
Barbara Drenik 2. a torek, 2. ura, 8.20 – 9.05 309
Mojca Kravcar 2. b torek, 2.ura, 8.20 – 9.05 402
Tina Orač Gornik 3. a petek, 2. ura, 8.20 – 9.05 401
Jana Šetina Tomažič 3. b petek, 2. ura, 8.20 – 9.05 303
Bojana Iljaž 4. a četrtek, 2. ura, 8.20 – 9.05 117
Polona Lampret 4. b torek, 5. ura, 11.05-11.50 116
Vida Bregar Tomažič 5. a torek, 4. ura, 10.15-11.00 211
Polona Habič Rus 5. b torek, 3. ura, 9.25-10.10 154
Sonja Škof GOS, JV ponedeljek, 2. ura 8.20 – 9.05 217
Marcel-Talt Lah TJA sreda, 8.30 – 9.15 405B
Jana Crnkovič NIP − TJN, OPB četrtek, 4. ura zbornica
Jana Zupanc NIP − TJN, OPB četrtek,  2. ura, 8.20 – 9.05 zbornica
Melita Zupančič Struna OPB četrtek, 5. ura, 11.05-11.50 zbornica
Katarina Kotar OPB
Jernej Rozman OPB

Predmetna stopnja

Ime in priimek Predmet; razrednik Čas Prostor
Martina Zajc DSD, ŠPO, OPB ponedeljek, 10.15 – 11.00 419
Polona Kastelic ZGO, TJA, 7.a sreda, 3. ura, 9.25-10.10 zbornica
Robert Bregar ŠPO, OPB sreda, 4. ura, 10.15-11.00 419
Karla Oven ŠPO, OPB, 9.a torek, 3. ura, 9.25–10.10 419
Barbara Kostrevc SLJ, 8.a sreda, 3. ura 217
Marija Zajc KEM, TIT, IP, NIP petek, 4. ura, 10.15-11.00 146
Nejka Omahen Šikonja GEO, DKE sreda, 4. ura, 10.15–11.00 zbornica
Jelka Rojec LUM četrtek, 2. ura, 8. 20–9.05 105
Sabina Rozina NAR, KEM, BIO, 6.a ponedeljek,  8.20 – 9.05 217
Martina Jurkovič MAT torek, 4. ura, 10.15–11.00 118
Ana Dejak MAT, FIZ Sreda, 3.ura 118
Jana  Crnkovič IP – TJN četrtek, 4. ura zbornica
Jana Zupanc TJA četrtek, 2. ura,  8. 20 – 9.05 zbornica
Simona Zvonar SLJ, GU Torek, 3, ura Zbornica
Izidor Gabrijel MAT, RAČ petek, 5. ura 201
Sonja Škof BIO, GOS Ponedeljek, 8.20 – 9.05 217
Amela Abdijanović TJA petek, 4.ura 217
Katja Šuštar                    KIZ četrtek, 1. ura 202
Lea Kastelic SLJ, 9.b sreda, 2. ura 217
Katja Peršak TJA, 7.b sreda, 4. ura, 10.15-11.00 217
Veronika Zajc DSP Petek, 1. ura
Vesna Konda DSP, 8. b Torek, 2. ura, 8.20 – 9.05 222
Mojca Bohinec DSP Petek, 3. ura, 9.25-10.10 202
Irena Novak DSP Petek, 2. ura 405
Anton Linec DSP ponedeljek, 2.ura 221
Mateja Lesjak MAT, IP, NIP Torek, 5. ura, 11.05 – 11.50 118

Podružnična šola v Centru za zdravljenje bolezni otrok

Ime in priimek Razrednik; Predmet Čas
Lidija Oštir 1.–5. razred Ponedeljek, 9.10-9.55
Sonja Škof BIO Ponedeljek, 8.20 – 9.05
Sabina Rozina BIO Ponedeljek, 8.20 – 9.05
Jana Crnkovič SLJ četrtek, 9.10 – 9.55
Marija Zajc KEM petek, 4. ura, 10.15–11.00
Nejka Omahen Šikonja GEO sreda, 10.10-11.00
Mateja Lesjak MAT Sreda, 11.05-11.50
Martina Jurkovič MAT torek, 4. ura, 10.15–11.00
Katja Peršak TJA sreda, 4. ure (10.15 – 11.00)
Ana Dejak FIZ Sreda, 9.25-10.10
Melita Zupančič Struna ZGO četrtek, 5. ura, 11.05-11.50
Jana Zupanc TJA četrtek, 8.20-9.05

Za dogovor o govorilnih urah v Podružnični šoli v CZBO v zvezi z vzgojno-izobraževalnim delom lahko pokličete v zgoraj  navedenem času na tel. št. 01 788 78 02.