Dopoldanske govorilne ure

Na podlagi predhodnega dogovora z učiteljem se starši lahko udeležite dopoldanskih govorilnih ur. Za dogovor pokličite na tel. 01 7887 802 ali se najavite preko e-pošte. Potekale bodo po naslednjem razporedu.

Razredna stopnja in Podružnična šola Temenica

Ime in priimek Razrednik Čas Prostor
Alenka Ivanjko ponedeljek, 11.05–11.50 PŠ Temenica
Lidija Oštir 1., 2. razred sreda, 11.05–11.55 PŠ Temenica
Anja Praznik 2. a četrtek, 8.20–9.05 401
Jana Grabljevec 2. b četrtek, 7.30–8.15 402
Martina Ratajec 1. razred petek, 11.05 – 11.50 407
Tanja Koren 1. razred petek, 11.05 – 11.50 406
Bojana Iljaž 1. a petek, 9.25–10.10 406
Mojca Kravcar 1. b sreda, 9.25–10.10 407
Tina Orač Gornik 3. a torek, 7.30–8.15 303
Jana Šetina Tomažič 3. b četrtek, 10.15–11.00 309
Vida Bregar Tomažič 4. a petek, 8.20–9.05 117
Polona Lampret 4. b torek, 8.20–9.05 116
Mojca Mikolič 5. a petek, 10.15–11.00 211
Polona Habič Rus / Barbara Klopčič 5. b torek, 10.15–11.00 154
Sonja Škof JV torek, 10.15–11.00 217
Simona Zvonar OPZ sreda, 9.25–10.10 109
Marcel-Talt Lah TJA ponedeljek, 8.30–9.15 217
Lea Kastelic TJN ponedeljek, 9.25–10.10 217

 

Predmetna stopnja

Ime in priimek Predmet; razrednik Čas Prostor
Martina Zajc ŠPO, OPB; 9. a torek, 9.25–10.10 419
Mateja Lesjak MAT; 9. b sreda, 9.25–10.10 118
Robert Bregar ŠPO, OPB torek, 9.25–10.10 419
Anica Volkar SLJ Četrtek, 11.05-11.50 109
Karla Oven ŠPO, OPB; 6. a sreda, 9.25–10.10 109
Jelka Rojec LUM torek, 7.30–8.15 105
Marta Orel / Barbara Kostrevc SLJ sreda, 8.20–9.05 207
Nejka Omahen Šikonja / Marija Zajc KEM, TIT; 7. b ponedeljek, 9.25–10.10 146
Sabina Rozina NAR, KEM, BIO; 8. b četrtek, 7.30–8.15 217
Martina Jurkovič / Klavdija Slapar MAT; 8. a sreda, 9.25–10.10 118
Melita Zupančič ZGO, DKE ponedeljek, 8.20–9.05 109
Anica Vozel MAT, FIZ petek, 8.20–9.05 118
Nevenka Rugelj TJA, NI1 četrtek, 10.15–11.00 217
Jana Zupanc TJA, NIP1, OPB četrtek, 7.30–8.15 217
Sonja Gale TJA
Simona Zvonar SLJ, GUM; 7. a sreda, 9.25–10.10 109
Izidor Gabrijel MAT, RAČ sreda, 9.25–10.10 202
Sonja Škof BIO, GOS, JV torek, 10.15–11.00 217
Maja Rupnik GEO petek, 10.15–11.00 109
Katja Šuštar SLJ, KIZ četrtek, 7.30–8.15 202
Lea Kastelic SLJ, TJN; 6. b ponedeljek, 10.15–11.00 109
Nina Pavlin DSP ponedeljek, 8.20–9.05 222
Edita Bajramlič DSP torek, 11.55–12.40 222
Mojca Bohinec DSP četrtek, 10.15–11.00 221
Irena Novak DSP četrtek, 7.30–8.15 405
Anton Linec DSP ponedeljek, 9.25–10.10 105

 

Podružnična šola v Centru za zdravljenje bolezni otrok

Ime in priimek Predmet Čas
Tjaša Koporec 1.–5. razred ponedeljek, 12.45–13.30
Sonja Škof BIO, NAR torek, 10.15–11.00
Anica Volkar ZGO, SLJ petek, 9.25–10.10
Marta Orel / Barbara Kostrevc SLJ sreda, 8.20–9.05
Sabina Rozina KEM četrtek, 7.30–8.15
Nejka Omahen Šikonja / Maja Rupnik DKE, GEO petek, 10.15–11.00
Izidor Gabrijel MAT, RAČ, FIZ sreda, 9.25–10.10
Nevenka Rugelj TJA, TJN četrtek, 10.15–11.00

Za dogovor o govorilnih urah v Podružnični šoli v CZBO v zvezi z vzgojno-izobraževalnim delom lahko pokličete v zgoraj  navedenem času na tel. št. 01 788 78 02.