Dosežki učencev

V ŠOLSKEM LETU 2021/22 NA TEKMOVANJIH IZ ZNANJ, ŠPORTA, GLASBE, PLESA …

 

Šolsko tekmovanje iz znanja geografije

16. novembra 2021 je potekalo tekmovanje v znanju geografije.

Prejemniki bronastega priznanja so učenci:

6. razred: Nany Urbas in Živa Miklič

8. razred:Isabela Strojanšek

9. razred: Špela Lampret, Meta Dremelj, Tina Medved, Hana Koleša in Luka Bogolin Rakar

Mentorica Nejka Omahen Šikonja

 

Šolsko tekmovanje iz znanja angleškega jezika

V četrtek, 11. novembra 2021 so na šolskem tekmovanju iz znanja angleškega jezika osvojili bronasto priznanje učenci:

9. razred: Martin Pongrac, Špela Mohar, Luka Bogolin Rakar, Meta Dremelj in Maj Šmid

8. razred: Brina Šket, Eva Retar in Klara Kokolj

Na državno tekmovanje sta se uvrstili Brina in Eva.

Mentorica Katja Peršak

 

Šolsko tekmovanje iz znanja slovenskega jezika

V torek, 9. novembra 2021 je potekalo šolsko tekmovanje iz znanja slovenskega jezika. Prejemniki bronastega priznanja so učenci:

4. razred: Lenart Hobič, Tinkara Šteh, Ana Vencelj, Marija Berčon, Mirjam Dremelj in Julija Flajnik

5. razred: Julita Kemperle, Zala Slapnik, Neja Glogovšek, Karin Zupančič, Jurij Jereb, Vid Koleša, Jure Adamlje, Tilen Šinkovec in Žiga Perpar
 
6. razred: Nany Urbas in Brina Jurič Smrekar
 
7. razred: Julija Šteh in Zoja Smole
 
8. razred: Isabela Strojanšek, Jakob Kastelic in Jure Koleša
 
9. razred: Anika Sreš, Katja Adamlje, Meta Dremelj, Hana Koleša in Sumejja Mujić
 
Na regijsko tekmovanje, ki bo potekalo 9. decembra so se uvrstile učenke Isabela Strojanšek, Anika Sreš in Meta Dremelj.
 
Mentorice Bojana Iljaž, Polona Lampret, Vida Bregar Tomažič, Tanja Koren, Simona Zvonar in Barbara Kostrevc
 
 
 

Državno tekmovanje iz znanja logike

Na državnem tekmovanju iz znanja logike, ki je potekalo 6. novembra 2021 sta srebrno priznanje osvojila Jure Koleša in Neža Zupančič.

Mentorica Martina Jurkovič

 

Šolsko tekmovanje iz znanja o sladkorni bolezni

15. oktobra 2021 je potekalo šolsko tekmovanje iz znanja o sladkorni bolezni. Dobitniki bronastega priznanja so učenci:

9. razred: Hana Koleša, Tina Medved, Katja Adamlje, Žan Štrempfelj, Špela Lampret, Nika Perpar in Neža Koželj

8. razred: Žana Verbič

Na državno tekmovanje se je uvrstila Hana Koleša.

Mentorica Sabina Rozina

 

Šolsko tekmovanje iz znanja logike

 V četrtek, 23. septembra 2021 je potekalo šolsko tekmovanje iz znanja logike.

Dobitniki bronastega priznanja so učenci:

2. a: Nik Jereb, Vid Selan, Klara Savšek, Pina Maučec, Rok Dremelj, Špela Vocovnik, Laura Pajek, Naj Rus, Ožbej Kastelic, David Šraj, Ines Zupančič, Mia Jerlah, Mia Petojević in Ana Vesel

2. b: Lambert Hobič, Oliver Jakačić, Maj Meško, Aleš Kastelic, Marcel Peček, Gaja Kastelic, Gal Rojec, Valentina Hristov, Filip Vogrin in Iris Urbas

2. T: Tina Obolnar

3. a: Jurij Šteh in Jakob Smole

3. b: Žiga Jereb, Fedja Baloh, Rok Sinic, Lučka Koritnik, Nastja Sever  in Ula Perme

3. c: Tevž Palčar, Nikolina Milošević, Denis Plankar in Nace Božič Slivnik

4. a: Anamarija Kaselic

4. b: Lenart Hobič

5. a: Karin Zupančič, Jurij Jereb, Tristan Maj Udovič Bes, Miha Skubic, Julita Kemperle in Zala Slapnik

5. b: Vid Koleša, Lina Bogolin Rakar, Žiga Perpar, Dominik Sreš, Sara Čelik, Gaja Anžlovar in Jure Adamlje

6. a: Brina Jurič Smrekar, Nany Urbas in Ana Ciglar

6. b: Daša Fajdiga

7. a: Neža Zupančič

7. b: Tobija Dimec

8. a: Jure Koleša

8. b: Isabela Strojanšek

9. a:Tina Medved in Špela Mohar

9. b: Martin Pongrac in Hana Koleša

Mentorica Martina Jurkovič

 

Arhiv

DOSEŽKI UČENCEV V ŠOLSKEM LETU 2020/2021 (pdf)
DOSEŽKI UČENCEV V ŠOLSKEM LETU 2019/2020 (pdf)
DOSEŽKI UČENCEV V ŠOLSKEM LETU 2018/2019 (pdf)
DOSEŽKI UČENCEV V ŠOLSKEM LETU 2017/2018 (pdf)

Pot znanja in dobrih odnosov.

Dostopnost