Dosežki učencev

V ŠOLSKEM LETU 2019/20 NA TEKMOVANJIH IZ ZNANJ, ŠPORTA, GLASBE, PLESA …

Državno tekmovanje iz znanja astronomije

V soboto 11. januarja 2020 sta na državnem tekmovanju v znanju astronomije dosegla  Alla Kvashina srebrno priznanje in Vid Verbič zlato priznanje.

Mentorica Anica Vozel.

 

Državno tekmovanje iz računalniškega razmišljanja Bober

V soboto 18. 1. 2020 je na državnem tekmovanju iz računalniškega razmišljanja Bober, učenec Luka Bogolin Rakar osvojil srebrno priznanje.

Mentor Izidor Gabrijel.

 

Področno tekmovanje v malem nogometu za učence letnik 2005 in mlajše

V torek, 14. 1. 2020  je nogometna ekipa v sestavi Vid Hojč, Sergej Lazarevič, Žak Grabljevec, Primož Novak, Ambrož Hribar, Nejc Bregar in Valter Zaletel, osvojila drugo mesto na področnem tekmovanju in si priigrala nastop na državnem četrtfinalnem tekmovanju.

Mentor Robert Bregar.

 

Medobčinsko tekmovanje v malem nogometu za učence letnik 2005 in mlajše

V četrtek, 9. 1. 2020 je nogometna ekipa v sestavi Vid Hojč, Sergej Lazarevič, Žak Grabljevec, Primož Novak, Ambrož Hribar, Nejc Bregar in Valter Zaletel, osvojila prvo mesto na medobčinskem tekmovanju in si priigrala nastop na področnem tekmovanju.

Mentor Robert Bregar.

 

Občinsko tekmovanje v malem nogometu za učence letnik 2005 in mlajše

V četrtek, 19. 12. 2019  je nogometna ekipa v sestavi Vid Hojč, Sergej Lazarevič, Žak Grabljevec, Primož Novak, Ambrož Hribar in Jure Hrovat, osvojila prvo mesto na občinskem tekmovanju in si priigrala nastop na medobčinskem tekmovanju.

Mentor Robert Bregar.

 

Šolsko tekmovanje iz znanja geografije

11. decembra 2019 je na šoli potekalo šolsko tekmovanje iz znanja geografije. Prejemniki bronastega priznanja so učenci:

6. razred: Jure Koleša

7. razred: Tina Medved, Katja Adamlje, Hana Koleša in Meta Dremelj

8. razred: Vid Verbič

9. razred: Aljaž Lampret, Jakob Koleša in Alla Kvashina

Na območno tekmovanje so se uvrstili učenci: Tina Mdved, Katja Adamlje, Aljaž Lampret in Jakob Koleša.

Mentorica Nejka Omahen Šikonja.

 

Šolsko tekmovanje iz znanja astronomije

5. decembra je potekalo šolsko tekmovanje iz znanja astronomije. Bronasta priznanja prejmejo učenci:

7. razred: Marcel Fajdiga Konjar, Tina Medved, Luka Bogolin Rakar in Anika Sreš

8. razred: Vid Verbič, Valter Zaletel in Žak Grabljevec

9. razred: Alla Kvashina

Na državno tekmovanje, ki bo 11. januarja 2020 sta se uvrstila Vid Verbič in Alla Kvashina.

Mentorica Anica Vozel.

 

Državno tekmovanje iz znanja o sladkorni bolezni

16. novembra je na državnem tekmovanju iz znanja o sladkorni bolezni, učenka Alla Kvashina osvojila srebrno priznanje.

Mentorica Sabina Rozina.

 

Šolsko tekmovanje 9. razredov iz znanja nemščine

21. novembra je na šoli potekalo tekmovanje iz znanja tujega jezika nemščine.

Bronasto priznanje sta prejela učenca: Alla Kvashina in Aljaž Lampret.

Mentorica Lea Kastelic.

 

Šolsko tekmovanje iz znanja angleškega jezika za 9. razrede

V četrtek 14. novembra 2019 je na šoli potekalo šolsko tekmovanje iz znanja angleškega jezika.

Bronasta priznanja so osvojili učenci: Anna Kokolj, Alla Kvashina, Nika Kastelic, Alja Božič, Veronika Sreš in Luka Fortuna.

Na območno tekmovanje, ki bo 15. januarja so se uvrstile učenke:

Anna Kokolj, Alla Kvashina in Nika Kastelic.

Mentorica Maja Rupnik Leskovar.

 

Šolsko tekmovanje iz znanja slovenščine za Cankarjevo priznanje

12. novembra je na šoli potekalo šolsko tekmovanje iz znanja slovenskega jezika.

Bronasta priznanja je osvojilo 21 učencev:

4. razred: Živa Miklič in Tia Skok

5. razred: Tobija Dimec, Nastja Korpič, Vadim Kvashin in Manca Vencelj

6. razred: Isabela Strojanšek in Jure Koleša

7. razred: Sumejja Mujić, Hana Koleša, Tina Medved, Špela Lampret, Anika Sreš, Marcel Fajdiga Konjar, Meta Dremelj, Neža Koželj, Katja Adamlje, Špela Mohar

8. razred: Aleksea Dimec

9. razred: Alla Kvashina in Aljaž Lampret

Na območno tekmovanje, ki bo 9. januarja 2020 se uvrstijo učenci  Aleksea Dimec, Aljaž Lampret in Alla Kvashina.

Mentorice Tanja Koren, Polona Lampret, Vida Bregar Tomažič, Nastja Novak, Barbara Kostrevc in Lea Kastelic.

 

Šolsko tekmovanje iz računalniškega razmišljanja Bober

Med  11. in 15. novembrom 2019 je na šoli potekalo šolsko tekmovanje iz računalniškega razmišljanja  Bober.

Prejemniki bronastih priznanj so učenci:

2. razred: Taja Končar, Jan Pečan in Taja Žurga

3. razred: Lina Bogolin Rakar, Pija Čebular, Jurij Jereb, Julita Kemperle, Matija Širovnik, Miha Skubic, Tristan Maj Udovič Bes, Gašper Zorec in Karin Zupančič

4. razred: Denis Berdajs, Lara Bizjak, Daša Fajdiga, Zoja Nograšek, Neža Turk in Nany Urbas

5. razred: Karin Markovič, Tia Sinic, Manca Vencelj in Neža Zupančič

6. razred: Jure Koleša, Vid Perpar, Brina Šket, Isabela Strojanšek in Jakob Verbič

7. razred: Luka Bogolin Rakar, Tina Medved, Špela Mohar, Martin Pongrac in Anika Sreš

8. razred: Maks Damjanić, Sara Pahar, Gaja Rovanšek in Valter Zaletel

9. razred: Alja Božič, Vid Hojč, Iva Košćak Mencin in Alla Kvashina.

Na državno tekmovanje, ki bo 18. januarja 2020, se je uvrstil Luka Bogolin Rakar.

Mentor Izidor Gabrijel.

 

Šolsko tekmovanje iz znanja biologije za Proteusovo priznanje

16. oktobra 2019 je na šoli potekalo šolsko tekmovanje iz znanja biologije za Proteusovo priznanje. Tema letošnjega tekmovanja je bila: Človeška ribica in jamski ekosistem.

Učenca 8. razreda Žak Grabljevec in Kaja Kastelic sta prejemnika bronastega priznanja.

Mentorica Sonja Škof.

 

Šolsko tekmovanje iz znanja o sladkorni bolezni

11. oktobra 2019 je na šoli potekalo 21. tekmovanje iz znanja o sladkorni bolezni.  Bronasta priznanja so prejeli učenci:

9. razred: Alla Kvashina, Jakob Koleša, Jerca Mohar in Alja Božič

7. razred: Neža Koželj

Na državno tekmovanje, ki bo 16. novembra se uvrsti Alla Kvashina.

Mentorica Sabina Rozina.

 

Šolsko tekmovanje iz znanja logike

26. septembra 2019 je na šoli potekalo šolsko tekmovanje iz znanja logike.

Prejemniki bronastega priznanja so učenci:

2. razred: Lanart Hobič, Ana Vencelj, Marija Berčon, Nika Čebular, Julija Flajnik, Žan Nograšek, Nika Oštir Verbič, Sara Marinčič, Katarina Moškrič, Anže Turk, Jaka Boh, Mirjam Dremelj, Amina Jakupović, Nejc Pevec, Vid Likar in Tinkara Šteh

3. razred: Lara Lampret, Nik Kastelic, Zala Slapnik, Tit Perme, Jurij Jereb, Tristan Maj Udovič Bes, Karin Zupančič, Matija Širovnik, Anže Štrumbelj, Rok Zajec, Vid Koleša, Alja Šraj, Lina Bogolin Rakar, Neja Glogovšek, Žiga Perpar in Dominik Sreš

4. razred: Nany Urbas, Zoja Nograšek, Ana Ciglar, Živa Miklič, Lana Pevec, Živa Križman, Lara Bizjak in Daša Fajiga

5. razred: Tia Sinic, Jakob Verbič, Julija Koželj, Nastja Korpič in Vadim Kvashin

6. razred: Isabela Strojanšek

7. razred: Tina Medved, Maj Šmid, Neža Koželj in Anika Sreš

8. razred: Gaja Rovanšek, Tevž Rus in Blažka Poljšak

9. razred: Alla Kvashina in Alja Božič

Mentorice: Mojca Kravcar, Bojana Iljaž, Lidija Oštir, Tina Orač Gornik, Jana Šetina Tomažič, Tanja Koren, Polona Lampret, Vida Bregar Tomažič, Nastja Novak in Martina Jurkovič.

Na državno tekmovanje, ki bo 19. 10. 2019 se uvrstita učenki: Alla Kvashina in Tina Medved.

 

Arhiv

DOSEŽKI UČENCEV V ŠOLSKEM LETU 2018/2019 (.pdf)
DOSEŽKI UČENCEV V ŠOLSKEM LETU 2017/2018 (.pdf)