Dosežki učencev

V ŠOLSKEM LETU 2020/21 NA TEKMOVANJIH IZ ZNANJ, ŠPORTA, GLASBE, PLESA …

 

Državno tekmovanje iz znanja o sladkorni bolezni

Na državnem tekmovanju iz znanja o sladkorni bolezni, ki je potekalo 21. novembra 2020, sta učenca Zoja Verbič in Žak Grabljevec osvojila srebrno priznanje.

Mentorica Sabina Rozina.

 

Šolsko tekmovanje iz znanja o sladkorni bolezni

V petek, 16. oktobra 2020 je na šoli potekalo šolsko tekmovanje iz znanja o sladkorni bolezni.

Prejemniki bronastega priznanja so učenci:

9. razred: Zoja Verbič, Žak Grabljevec, Blažka Poljšak in Tevž Rus

8. razred: Katja Adamlje, Neža Koželj, Hana Koleša, Meta Dremelj in Tina Medved

7. razred: Žana Verbič

Na državno tekmovanje, ki bo 21. novembra 2020 sta se uvrstila Zoja Verbič in Žak Grabljevec.

Mentorica Sabina Rozina.

 

Moštveno in posamično prvenstvo Slovenije v plavanju

V Kopru je med 9. in 11. oktobrom 2020 potekalo moštveno in posamično prvenstvo Slovenije v plavanju.

Učenka Isabela Strojanšek, 7. b razred je na tekmovanju osvojila: 2. mesto v disciplini 200m hrbtno, 3. mesto v disciplini 100m hrbtno, 4. mesto v disciplini 50m hrbtno, 4. mesto v disciplini 400m prosto in 5. mesto v disciplini 800m prosto.

Plavalni klub Olimpija Ljubljana, katerega članica je Isabela, je osvojil 3. mesto med 27 ekipami.

Trener Miha Kos.

 

Šolsko tekmovanje iz znanja logike

 V četrtek, 24. 9. 2020 je na šoli potekalo šolsko tekmovanje iz znanja logike. Prejemniki bronastega priznanja so učenci:

2. razred: Žiga Jereb, Jurij Šteh, Lara Kužnik, Rok Sinic, Žan Trnovšek, Fedja Baloh, Nastja Sever, Taja Dremelj, Denis Plankar, Zala Retar, Val Zrilič, Jaka Bizjak, Tevž Palčar, David Podgoršek, Ula Perme, Jakob Vencelj, Mark Zaviršek Fortuna, Lenart Sinjur, Nejc Novak, David Uhan, Lara Jelovčan, Nikolina Miloševič, Patrik Kastelic, Lučka Koritnik, Meta Lipnik, Vid Dremelj, Mija Poljšak, Ibrahim Ibričić, Ronja Dežman Varga

3. razred: Nika Čebular, Lenart Hobič, Julija Flajnik, Anže Turk, Marija Berčon, Jaka Boh,  Anamarija Kastelic, Mirjam Dremelj, Pia Uhan, Žan Nograšek in Amina Jakupović

4. razred: Tristan Maj Udovič Bes, Miha Skubic, Jurij Jereb, Gašper Zorec, Neja Glogovšek in Vid Koleša

5. razred: Nany Urbas, Brina Jurič Smrekar, Živa Križman, Melita Rus, Daša Fajdiga, Zoja Nograšek, Živa Miklič in Lana Pevec

6. razred: Jakob Verbič, Živa Mavrin in Neža Zupančič

7. razred: Isabela Strojanšek,  Jure Koleša, Matic Šteh in David Strah

8. razred: Hana Koleša, Tina Medved, Neža Koželj, Martin Pongrac, Marcel Klemenčič, Žan Štemfelj in Katja Adamlje

9. razred: Blažka Poljšak, Luka Šket, Sara Pahar in Gaja Rovanšek

Na državno tekmovanje, ki bo 17. 10. 2020 so se uvrstili učenci: Isabela Strojanšek, Hana Koleša, Tina Medved in Blažka Poljšak.

Mentorice: Anja Praznik, Jana Grabljevec, Barbara Drenik, Mojca Kravcar, Tina Orač Gornik, Jana Šetina Tomažič, Bojana Iljaž, Polona Lampret, Vida Bregar Tomažič, Polona Habič Rus in Martina Jurkovič.

 

Arhiv

DOSEŽKI UČENCEV V ŠOLSKEM LETU 2019/2020 (.pdf)
DOSEŽKI UČENCEV V ŠOLSKEM LETU 2018/2019 (.pdf)
DOSEŽKI UČENCEV V ŠOLSKEM LETU 2017/2018 (.pdf)

Dostopnost