Interesne dejavnosti

Interesne dejavnosti izvajajo strokovni delavci šole in zunanji sodelavci. Del interesnih dejavnosti poteka takoj po končanem pouku, del v popoldanskem času in ob koncu tedna ter med počitnicami. V času počitnic bomo učencem ponudili različne dejavnosti, ki bodo potekale v šolskih prostorih. Interesne dejavnosti, ki jih izvajajo strokovni delavci  šole, so za učence brezplačne, brezplačne pa so tudi nekatere dejavnosti, ki jih ponujajo društva in klubi. Za dejavnosti, ki so plačljive, so za koordinacijo in vodenje v celoti zadolženi ponudniki oziroma izvajalci. Informacije o času izpeljave, dodatnih ponudbah in morebitnih spremembah bodo učenci prejeli od mentorjev.

ZAP. ŠT. NAZIV INTERESNE DEJAVNOSTI RAZRED ČAS MENTOR/-ICA
1. Plesna šola Guapa* – Hiphop 1 1., 2. r. torek, 14.30–15.30 (ZAČETEK 19. 9. 2016)

PŠ Guapa

(031 538 741)

2. Otroški pevski zbor 1., 2. r. T četrtek. 11.50–12.45 Alenka Ivanjko
3. Igriva košarka za fante* 1.–5. r. ponedeljek, torek in četrtek, 14.30–15.30 KK Ivančna Gorica
4. Ritmična gimnastika*(nadaljevalna) 1.–9. r. sreda in petek, 14.30–16.00

Dušica Čeko

(031 667 288)

5. Ritmična gimnastika* (začetna) 1.–9. r. ponedeljek, 14.30–15-30

Dušica Čeko

(031 667 288)

6. Sankukai karate* 1.–9. r. ponedeljek in četrtek, 17.00–18.30

Zlato Kristan

(041 468 792)

7. Otroški pevski zbor 1., 2. R. četrtek, 13.00–13.45 Simona Zvonar
8.

Nemščina

 

3. r. ponedeljek, 13.50–14.35 Lea Kastelic
9. Ustvarjalnica 3. r. sreda, 11.55–12.40 Tina Orač Gornik
10. Kresnička – poskusi iz naravoslovja 3. r. po dogovoru Polonca Lampret
11. Plesna šola Guapa* – Hiphop 2 1., 2. r. sreda, 14.30–15.30 (ZAČETEK 19. 9. 2016)

PŠ Guapa

(031 538 741)

12. Otroški pevski zbor 3.–5. r. ponedeljek, 13.00–13.45; petek, 13.00 Simona Zvonar
13. Inštrumentalni krožek (kljunasta flavta)

začetna stopnja

3.–6. r.

po dogovoru Polonca Lampret
14. Inštrumentalni krožek (kljunasta flavta)

nadalj. stopnja

4.–6. r.

po dogovoru Polonca Lampret
15. Kresnička – poskusi iz naravoslovja 4., 5. r. po dogovoru Polonca Lampret
16. Košarka za fante* 4.–6. r. ponedeljek, torek in četrtek, 15.30–17.00 KK Ivančna Gorica
17. The Otherwise Magazine 6., 7. r. po dogovoru Jana Zupanc
18. The Otherwise Magazine 8., 9. r. po dogovoru Jana Zupanc
19. Plesna šola Guapa* –  Hiphop 3 3., 4. r. četrtek, 14.30–15.30 (ZAČETEK 19. 9. 2016)

PŠ Guapa

(031 538 741)

20. Plesna šola Guapa* –  Hiphop  Temenica 1., 2. r. torek, 13.00–14.00 (ZAČETEK 19. 9. 2016)

PŠ Guapa

(031 538 741)

21. Knjižničarski krožek 5.–9. r. po dogovoru Katja Šuštar
22. Logika in razvedrilna matematika 6., 7. r. po dogovoru (sep., okt., nov., jun.) Mateja Lesjak
23. Mladinski pevski zbor 6.–9. r. sreda, 11.55–14.35, ostalo po dogovoru Simona Zvonar
24. Šolski radio 6.–9. r. torek in četrtek, 13.00–13.45 Katja Šuštar
25. Recitacijski krožek 6.–9. r. po dogovoru Anica Volkar
26. Tutorstvo 6.–9. r. po dogovoru

Nina Pavlin,

Sabina Rozina

27. Tekmovanje iz geografije 6.–9. r. po dogovoru Jelka Rojec
28. Košarka fantje* 6.–9. r. torek, 17.00–18.30; sreda in petek, 16.00–17.30 KK Ivančna Gorica
29. Novinarski krožek 3.–9. r. po dogovoru Tina Orač Gornik
30. Mažoretni ples* 1.–9. r. sreda, 14.30–16.00 (ZAČETEK 14. 9. 2016) Sinja klub
31. Atletika* 1.–3. r. sreda, 15.30–16.30 AK Lev
32. Prehrana 6.–8. r. po dogovoru Sonja Škof
33. S kolesom v promet 5. a spomladi Laura Ambrožič
34. S kolesom v promet 5. b spomladi Polona Habič Rus
35. Logika in razvedrilna matematika 8., 9. r. po dogovoru (sep., okt., nov.) Mateja Lesjak
36. Zgodovinski klub 8., 9. r. po dogovoru Polona Janežič
37. Tehniški krožek 8. r. po dogovoru Marija Zajc
38. Čebelarski krožek* 4.–6. r. ponedeljek, 14.30–16.00 (na 14 dni) Jožica Pevec
39. Gledališka skupina 6.–9. r. ponedeljek, po dogovoru Nejka Omahen Šikonja
40. Planinski krožek 1.–9. r. sobota, nedelja Bojana Iljaž
41. Ko pravljice oživijo 1. r. sreda, 11.55–12.40 Anja Praznik
42. Taekwondo* 1.–9. r. ponedeljek, četrtek, 13.45–14.30 Taekwondo klub
43. Nogomet* 1.–4. r. petek, 13.45–15.00 NK Ivančna Gorica
44. Fotografski krožek 6.–9. r. po dogovoru po dogovoru
45. Priprava in uporaba ozvočenja in razsvetljave 6.–9. r. po dogovoru po dogovoru
46. Strelstvo 6.–9. r. po dogovoru Strelsko društvo Šentvid
47. ZŽS – Rokomet 1.–9. r. sreda, 13.00–14.30 Karla Oven
48. ZŽS – ŠP Zlati sonček, športne igre 1. a sreda, 8.20–9.05 Karla Oven
49. ZŽS – ŠP Zlati sonček, športne igre 1. b petek,8.20–9.05 Karla Oven
50. ZŽS – ŠP Zlati sonček, športne igre 2. a torek,8.20–9.05 Karla Oven
51. ZŽS – ŠP Zlati sonček, športne igre 2. b torek,7.30–8.15 Karla Oven
52. ZŽS – ŠP Zlati sonček, športne igre 3. a sreda, 11.05–11.50 Karla Oven
53. ZŽS – ŠP Krpan, Športne igre 4. a sreda, 7.30–8.20 Karla Oven
54. ZŽS – ŠP Krpan, Športne igre 4. b petek, 7.30–8.20 Karla Oven
55. ZŽS – ŠP Krpan, Športne igre 5. a četrtek, 11.05–11.50 Karla Oven
56. ZŽS – ŠP Krpan, Športne igre 5. b sreda, 11.55–12.40 Karla Oven
57. ZŽS – Igre z žogo 6., 7. r. ponedeljek, 13.45–14.30 Karla Oven
58. ZŽS – Priprave na tekmovanje 6.–9. r. po dogovoru Karla Oven
59. ZŽS – Odbojka, nogomet 8., 9. r. četrtek, 13.00–13.45, po dogovoru Karla Oven
60. ZŽS – Fitnes 8., 9. r. po dogovoru Karla Oven

LEGENDA:

* plačljiva dejavnost za učence

OPOMBA:

Ure interesnih dejavnosti in Zdravega življenjskega sloga lahko obiskujejo učenci,  ki v času izvajanja dejavnosti nimajo dodatnih oblik pouka (DOD, DOP, UOS, DSP, ISP, IP …).