Interesne dejavnosti

Interesne dejavnosti izvajajo strokovni delavci šole in zunanji sodelavci. Del interesnih dejavnosti poteka takoj po končanem pouku, del v popoldanskem času in ob koncu tedna ter med počitnicami. V času počitnic bomo učencem ponudili različne dejavnosti, ki bodo potekale v šolskih prostorih. Interesne dejavnosti, ki jih izvajajo strokovni delavci  šole, so za učence brezplačne, brezplačne pa so tudi nekatere dejavnosti, ki jih ponujajo društva in klubi. Za dejavnosti, ki so plačljive, so za koordinacijo in vodenje v celoti zadolženi ponudniki oziroma izvajalci. Informacije o času izpeljave, dodatnih ponudbah in morebitnih spremembah bodo učenci prejeli od mentorjev.
Interesne dejavnosti na šoli koordinira Karla Oven.

NAZIV ID RAZRED ČAS MENTOR PROSTOR
Plesna šola Guapa* – Hiphop 1 1.–2. r četrtek, 14.30–15.30

PŠ Guapa

031 538 741

plesna učilnica
Otroški pevski zbor Temenica 1.–2. r T Sreda, 12.45-13.30, četrtek, 11.05-11.50 Alenka Ivanjko učilnica
Lutkovni krožek Temenica 1.–2. r T Ponedeljek,12.45-13.30 Alenka Ivanjko učilnica
Igriva košarka za fante 1.–5. r ponedeljek, torek in četrtek, 14.30–15.30 KK Ivančna Gorica telovadnica
Ritmična gimnastika*(nadaljevalni) 1.–9. r sreda in petek, 14.30–16.00

Dušica Čeko

031 667 288

telovadnica
Ritmična gimnastika* (začetni) 1—9-r. ponedeljek,14.30-15-30

Dušica Čeko

031 667 288

avla
Sankukai karate* 1.–9. r sreda,  14.30-15.30, petek,13.00-14.00

Zlato Kristan

041 468 792

telovadnica
Otroški pevski zbor-CICI OPZ1 1. r petek, 11.05-11.50 Simona Zvonar učilnica 115
Otroški pevski zbor-CICI OPZ2 2. r ponedeljek, 11.55-12.40 Simona Zvonar učilnica 115
Ustvarjalnica 3. r sreda, 11.55–12.40 Tina Orač Gornik učilnica 303
Kresnička – poskusi iz naravoslovja 3. r po dogovoru Polonca Lampret učilnica 116
Plesna šola Guapa* – Hiphop2 3.-4.r. torek, 14.00–15.00

PŠ Guapa

031 538 741

plesna učilnica
Otroški pevski zbor- OPZ3 3.–5. r ponedeljek, 13.00–13.45, sreda, 13.00-13-45 Simona Zvonar učilnica 115
Inštrumentalni krožek (kljunasta flavta)

začetna stopnja

3.–6. r

po dogovoru Polonca Lampret učilnica 116
Inštrumentalni krožek (kljunasta flavta)

nadalj. stopnja

4.–6. r

po dogovoru Polonca Lampret učilnica 116
Kresnička – poskusi iz naravoslovja 4.–5. r po dogovoru Polonca Lampret učilnica 116
Košarka za fante 4.–6. r ponedeljek, torek in četrtek, 15.30–17.00 KK Ivančna Gorica telovadnica
The Otherwise Magazine 6.-9. r ponedeljek, 14.40-15.25 Jana Zupanc učilnica 201
Plesna šola Guapa* – Hiphop 3 3.-4. r četrtek, 14.30–15.30;

PŠ Guapa

031 538 741

plesna učilnica
Plesna šola Guapa* – Hiphop  Temenica 1.-2.r. četrtek, 13.00-14.00;

PŠ Guapa

031 538 741

učilnica
Knjižničarski krožek 5.–9. r po dogovoru Katja Šuštar knjižnica
Mladinski pevski zbor- MPZ 6.–9. r torek, 11.55–13.45, ostalo po dogovoru Simona Zvonar učilnica 115
Šolski radio 6.–9. r torek in četrtek,  13.00–13.45 Katja Šuštar knjižnica, radio
Recitacijski krožek 6.–9. r po dogovoru Anica Volkar učilnica 206
Tutorstvo 6.–9. r po dogovoru

Nina Pavlin,

Edita Bajramlić

Sabina Rozina

učilnica 215
Košarka fantje 6.–9. r ponedeljek, torek, sreda in petek, 17.00–18.30 KK Ivančna Gorica telovadnica
Novinarski krožek 3.-9.r. po dogovoru Tina Orač Gornik po dogovoru
Mažoretni ples* 1.-9.r. sreda,13.00-14.30 Sinja klub plesna  ucilnica, avla
Atletika* 1.-3.r. četrtek,15.30-16.30 AK Lev telovadnica
S kolesom v promet 5. a spomladi Mojca Mikolič učilnica 207
S kolesom v promet 5. b spomladi Polona Habič Rus učilnica 154
Logika in razvedrilna matematika 6.–9. r. po dogovoru Klavdija Slapar učilnica 216
Tehniški krožek 8. r. sreda,11.55-15.15 Marija Zajc učilnica 146
Planinski krožek 1.-9.r. petek,sobota, nedelja Bojana Iljaž narava
Taekwondo* 1.-9.r. torek, četrtek, 13.45-14.30 Taekwondo klub telovadnica
Nogomet* 1.-4.r. petek, 14.30-15.15 NK Ivančna Gorica telovadnica
Fotografski krožek 6.-9.r. po dogovoru po dogovoru po dogovoru
Priprava in uporaba ozvočenja in razsvetljave 6.-9.r. po dogovoru po dogovoru po dogovoru
Strelstvo 6.-9.r. po dogovoru Strelsko društvo Šentvid gasilski dom
Astronomija 7.-9.r.  2x mesečno 17.00-18.30, po dogovoru Jernej Gorec učilnica 120
Rokomet 3.-7.r. sreda,četrtek, 13.00-14.30 RK Iv. Gorica telovadnica
Prometni krožek 6.-9.r. sreda, 11.55-14.30 Marija Zajc 146
DOD ŠPORT –  Zlati sonček, športne igre, 1. a sreda, 7.30-8.15 Karla Oven telovadnica
DOD ŠPORT –  Zlati sonček, športne igre, 1. b sreda, 8.20-9.05 Karla Oven telovadnica
DOD ŠPORT –  Zlati sonček, športne igre, 2. a ponedeljek, 11.05-11.50 Karla Oven telovadnica
DOD ŠPORT –  Zlati sonček, športne igre, 2. b torek, 11.05-11.50 Karla Oven telovadnica
DOD ŠPORT –  Zlati sonček, športne igre, 3. a torek, 11.55-12.40 Karla Oven telovadnica
DOD ŠPORT –  Zlati sonček, športne igre, 3. b četrtek,10.15-11.00 Karla Oven telovadnica

* plačljiva dejavnost za učence

Ure interesnih dejavnosti lahko obiskujejo učenci,  ki v času izvajanja dejavnosti nimajo dodatnih oblik pouka (DOD, DOP, UOS, DSP, ISP, IP …).