KD: Tkemo prijateljstvo

V sredo, 22. 6. 2022, so drugošolce matične šole obiskali njihovi prijatelji in sovrstniki iz Osnovne šole Veliki Gaber. Na avtobusni postaji so naši učenci z nasmehom in mahanjem v pozdrav pričakali učence 2. in 3. razreda iz Velikega Gabra. Ti so, prijetno utrujeni po opravljenem pohodu, z veseljem pojedli sladoled, ki je teknil tudi našim učencem. Nekateri so se srečali že četrtič v tem šolskem letu in v tem času  spletli pristne prijateljske vezi, drugi pa so ob današnjem prvem srečanju hitro našli skupne interese in se spoznavali ter družili ob igranju socialnih in elementarnih iger na šolskem igrišču in igralih. Vroč poletni dan smo vsi udeleženci zaključili z nasmehi na obrazih in prijetnimi občutki ob novo stkanih ali obnovljenih prijateljskih vezeh. Obljubili smo si, da se kmalu spet snidemo.