Področno tekmovanje v znanju zgodovine

3. februarja 2015 je v naši šoli potekalo področno tekmovanje v znanju zgodovine. Tekmovanja se je udeležilo 86 učencev in učenk iz 28 šol Osrednjeslovenske regije. Tema tekmovanja je bila »2000 let Emone – Rimljani na Slovenskem«. Iz naše šole se je tekmovanja udeležilo 7 učencev in učenk, in sicer Nikolaj Razinger, 9. a, Anja Fajdiga, 9. a, Blaž Omahen, 9. a, Katarina Zvonar, 9. b, Ela Krnc, 9. a, Tadej Strah, 8. b in Barbara Budisavljević, 8. a. Vsi so se zelo dobro odrezali. Kar štirje pa so dosegli srebrno priznanje, Nikolaj Razinger, Katarina Zvornar, Tadej Strah in Barbara Budisavljević, Nikolaj Razinger pa se je uvrstil na državno tekmovanje, ki bo 14. marca 2015 na OŠ Prežihovega Voranca v Ljubljani. Čestitke vsem tekmovalcem.