Šolski nogometaši v polfinalu

Učenci Vid Hojč, Sergej Lazarevič, Žak Grabljevec, Primož Novak, Ambrož Hribar, Nejc Bregar in Valter Zaletel so igrali na državnem četrtfinalnem tekmovanju v malem nogometu, ki je bilo 4. 3. 2020 v Škofji Loki. Z odlično igro so učenci OŠ Ferda Vesela Šentvid pri Stični osvojili drugo mesto med ekipami OŠ Škofja Loka – Mesto, OŠ Belokranjskega odreda Semič in OŠ Vič Ljubljana. Z osvojenim drugim mestom so se tako uvrstili na državno polfinalno tekmovanje. Učenec Vid Hojč je z odlično igro na tekmovanju ponovno dokazal, da sodi med najboljše igralce malega nogometa, seveda ob podpori odličnih, borbenih  soigralcev.

Šolskim nogometašem čestitamo za izvrstne rezultate in jim želimo veliko uspeha v polfinalu!