Šolski ples je za nami

V petek, 16. 12. 2022, je na šoli potekal predpraznični ples. Udeležilo se ga je 109 plesa željnih učencev predmetne stopnje, ki so se od 17. do 20. ure neumorno vrteli po plesišču, ne glede na glasbo, ki se je vrtela. V živo je nastopil tudi šolski ansambel, pika na i pa je bilo nagradno žrebanje, kjer so bili izžrebani kar trije srečneži. Za osvežitev suhih ust je bil na voljo praznični punč.

Večer, ki ga je organiziral šolski parlament z mentoricama Nejko Omahen Šikonja in Bojano Iljaž, je po besedah udeležencev minil veliko prehitro. Res je bilo lepo videti mlade, nasmejane obraze, ki so se sproščeno vrteli v ritmu glasbe, najbolj pogumni tudi v paru. Želimo si, da bi bilo v prihodnosti podobnih dogodkov še več.

Del zbranih sredstev se je porabil za organizacijo plesa, preostanek pa bo namenjen šolskemu skladu.