Športne igre razvojnega tima

Športni park Ivančna Gorica je bil v četrtek, 4. aprila 2024, učiteljsko obarvan.

Razvojni tim OŠFV je za strokovne delavce osnovnih šol Ferdo Vesel Šentvid pri Stični, Veliki Gaber in Stična, Vrtec Ivančna Gorica in Srednjo šolo Josipa Jurčiča organiziral spomladansko športno druženje.

Sončno popoldne smo namenili zabavi, spoznavanju in negovanju medosebnih odnosov. Strokovni delavci so se pomerili v zabavnih športnih disciplinah, kot so vlečenje vrvi, knjižna košarka, trinožna dirka, med dvema ognjema in odbojki. Slednja je v ekipah izvabila zabavno mero tekmovalnosti, saj so igrali še dolgo za tem, ko je sodnik zapiskal konec.

Vsem udeležencem športnih iger se lepo zahvaljujemo. Dogodek smo uspešno izpeljali in veselimo se naslednjega srečanja.