Sprejem prvošolcev v šolsko skupnost

V ponedeljek, 7. oktobra 2024, so učenci 8. razreda organizirali sprejem prvošolčkov v šolsko skupnost. Pripravili so kratke, ampak zanimive aktivnosti. Na matični šoli so učenci prvih razredov s pomočjo starejših vrstnikov reševali zapletene uganke in igrali družabne igre, na matični šoli pa so se preizkusili in pogumno premagali ovire zapletenega poligona ter se zabavali ob zabavnih ritmih priljubljenih otroških pesmi.

Osmošolki Julita Kemperle iz 8. a in Nely Avgustinović iz 8. b sta učencem razložili, kaj pomeni biti član šolske skupnosti. Prvošolci so nato za njima ponovili šolsko zaobljubo. Za svoj trud so prejeli diplomo ob sprejemu v šolsko skupnost ter se razveselili sladkega presenečenja.

Dragi prvošolci!
Čestitamo vam ob uradnem vstopu v šolsko skupnost.
Želimo vam veliko uspehov, znanja ter da bi se na naši šoli dobro počutili.