Srečanje z bodočimi prvošolci – PŠ Temenica

V sredo, 7. 6. 2017, smo v poznih popoldanskih urah na Podružnični šoli v Temenici gostili 6 bodočih prvošolcev in njihovih staršev. Učenci so prisluhnili poletni pravljici o gusarju, njihovi starši pa so se v tem času udeležili roditeljskega sestanka in se seznanili z delom na šoli.

Bodoči prvošolci so z zanimanjem prisluhnili pravljici, se podali na iskanje skritega zaklada in poslikali vsak svojo gusarsko rutico. Seznanili so se s šolskimi prostori pa tudi s šolskimi igračami, ki jih na podružnični šoli ne manjka. Vmes pa je bil čas tudi za gusarsko malico, ki so jo odkrili v čisto pravi gusarski skrinji. Dogovorili smo se, da nadaljujemo jeseni, ko se zopet spočiti in zagoreli vrnemo med šolske klopi.