ZAKLJUČEK ŠOLSKEGA LETA

Pa je prišel ta dan, 23. 6. 2023, ko so učenci še zadnjič v tem šolskem letu sedli v šolske klopi. Zadnji šolski dan in prihajajoči državni praznik, dan državnosti, smo obeležili s prireditvijo v avli šole.

Po uvodu s slovensko himno je gospa ravnateljica učencem, ki so v tem šolskem letu aktivno sodelovali na kulturnih prireditvah, pri humanitarnih akcijah, prostovoljnih aktivnostih in drugih dejavnostih v okviru šole ter tistim, ki so vestno opravljali bralno značko vseh devet let osnovnega šolanja, pridobili vsaj tri priznanja v znanju na šolski ravni tekmovanj ali dosegli vidnejše priznanje oz. dosežek v znanju, športu ali na področju umetnosti na državni ali mednarodni ravni, podelila šolska priznanja. Nato so se štirje učenci, ki so za svoje dosežke prejeli zlato priznanje na državnem tekmovanju slavnostno vpisali v knjigo dosežkov in prejeli najvišje šolsko priznanje in praktično nagrado. Prireditev se je nadaljevala s pevskimi, plesnimi in inštrumentalnimi nastopi učencev razredne stopnje. V prijetnem vzdušju smo si ob koncu zaželeli prijetne in brezskrbne počitniške dni in si obljubili, da se prvega septembra vrnemo nasmejani in polni zagona za novo šolsko leto.