Pevci odlično na območni reviji

V torek, 17. aprila, ob 11. uri se je v športni dvorani stiške osnovne šole v organizaciji JSKD OI Ivančna Gorica in OŠ Stična začel 1. del območne revije otroških in mladinskih pevskih zborov. Na njej se je z izbranimi pesemskimi sklopi predstavilo osem zborov iz občin Ivančna Gorica, Dobrepolje in Grosuplje.

Oba naša šolska pevska zbora, tako otroški kot mladinski, sta prepričala s sproščenim nastopom in izvirno interpretacijo izbranih pesmi. Mladinski pevski zbor in njegova zborovodkinja učiteljica Simona Zvonar, ki sta bila deležna tudi čestitk in priznanja območnega sklada za izvrsten nastop na marčevskem državnem tekmovanju v Zagorju ob Savi, pa sta ponovno navdušila tako občinstvo kot tudi strokovnega spremljevalca Tomaža Pirnata ter s svojim dovršenim nastopom poskrbela za prvovrstni glasbeni dogodek.

Revija, ki jo je zaokrožilo razigrano skupno prepevanje mladih pevk in pevcev, se je zaključila ob 12.30.

Vsem šolskim pevcem za odlično opravljeno delo iskreno čestitamo! Se že veselimo njihovih novih nastopov.