Požarna vaja na PŠ Temenica

V ponedeljek, 24. 10. 2022, smo imeli na PŠ Temenica napovedano požarno vajo.  V popoldanskem času smo se z učenci zbrali na šoli. Ob 17.15 je zazvonil požarni alarm, na katerega so se hitro odzvali gasilci iz PGD Temenica.

Ko so prišli, so nas hitro rešili iz učilnice, v kateri smo bili ujeti. Reševanje je potekalo skozi okno, ker so bila vrata učilnice “zataknjena”. Med učenci so bili tudi “poškodovanci”, ki pa so jih rešili s pomočjo nosil in oskrbeli so jih bolničarji.

Ko smo bili na varnem mestu, smo opazovali, kako gasilci rešujejo našo šolo. Na pomoč so jim prišli tudi gasilci iz PGD Sobrače, PGD Radohova vas, PGD Šentvid pri Stični, PGD Dob in PGD Hrastov dol.

Polni novih doživetij smo se zahvalili gasilcem in se vrnili domov na zaslužen počitek.
Gasilcem PGD Temenica se iskreno zahvaljujemo za sodelovanje, vključitev naše šole in odlično izpeljano požarno vajo.