Prvi šolski dan

1. september 2016 je bil za 41 prvošolčkov naše matične šole poseben dan. S starši so se ob 10.00 uri zbrali v šolski avli, kjer so jim učenci doživeto odigrali dramatizacijo Medvedek Sladkosnedek, zaigrali na inštrumente in odplesali v okviru plesne šole Guapa. Po ravnateljevem pozdravu sta starše nagovorila župan občine Ivančna Gorica, g. Dušan Strnad, in policist s policijske uprave Grosuplje. Da bodo vidni in varni udeleženci v prometu, so prejeli rumene rutice in odsevne brezrokavnike. V učilnicah so opravili že prvo nalogo. Skočili so čez kolebnico in tako postali pravi prvošolci. Ogledali so si še šolske prostore in dobili malico s sladkim presenečenjem. Poslovili smo se z upanjem na prijetno in uspešno šolsko leto.

1d31d21d1FOTO: Gašper Stopar