ŠVN, 4. r – Ankaran, 19. 6. – 23. 6. 2023

V naši šoli v naravi v Ankaranu čas kar prehitro beži. Pridobili smo že veliko plavalnega znanja, spoznavamo živalstvo in rastlinstvo primorskega sveta in se veliko družimo in zabavamo. Obiskali smo soline v Strunjanu, si ogledali Luko Koper, se sprehodili po Ankaranu, povzpeli na razgledno točko nad Ankaranom in ob obali do pokopališča školjk.

V centru kraja smo kupili razglednice, se posladkali s sladoledom in imeli rojstnodnevno zabavo našega sošolca.

Pred nami je še obilo aktivnosti: obisk kužkov in predstavitev agilitija, spoznavanje taborniških veščin ter likovno ustvarjanje z morsko tematiko.

Jutri že nestrpno pričakujemo plovbo z ladjico proti Piranu, z obiskom akvarija. Nestrpno pričakujemo tudi podelitev nagrad za najbolj čiste sobe in osvojene plavalne delfinčke.

V petek, 23. 6. 2023 se ob 17. uri vrnemo domov. Po podelitvi spričeval pa od nas izveste še kaj več.

Četrtošolci z učiteljicami Jano, Bojano, Vido, Tino in učiteljema Tomažem in Mihom.