Razpis za ravnatelja

Svet zavoda Osnovne šole Ferda Vesela Šentvid pri Stični, Šentvid pri Stični 46, 1296 Šentvid pri Stični, na podlagi sklepa 12. redne seje z dne 26. 9. 2024 razpisuje delovno mesto ravnatelja/ravnateljice.

Vloga bo šteta za pravočasno, če bo oddana na pošti s priporočeno pošiljko zadnji dan roka, 14. 10. 2024.

Več v RAZPISU.

OBVESTILO PLANINCEM

Dragi planinci.

Obveščava vas, da jutrišnji planinski izlet žal odpovedujemo zaradi slabe vremenske napovedi. Prestavljen je na 19. oktober 2024. Prijavnice za ta termin boste prejeli en teden prej. Naš cilj ostane enak.

Hvala za razumevanje in lep pozdrav.

učiteljici Bojana in Polona

Četrtošolci na Rock ranču

V ponedeljek, 23. septembra 2024, so četrtošolci izvedli prvi športni dan. Peš so se odpravili skozi Šentvid pri Stični do Rock ranča. Na poti so opazovali bližnjo okolico šole in čudovite kozolce. V vlogi pešcev so pazili na upoštevanje pravil v cestnem prometu. Na Rock ranču jih je pričakala prijazna gospa Živa Logar, kjer so spoznali konje in doživeli štiri različne izkušnje s konji. Preberi več Četrtošolci na Rock ranču