1.-3. r ŠD: Športne igre

Športni dan za učence 1. triade matične šole je bil izveden 14. junija 2018 v šolski telovadnici, plesni dvorani  in v prostorih 1. triade.

Tema športnega dne so bile Športne igre, ki so bile zaradi vremena malo prilagojene. Učenci so se v prvem delu pomerili v telovadnici razdeljeni po treh postajah kjer so se pomerili v treh igrah: Kradljivček, Iskanje lukenj in V zraku. Od enega vadbenega prostora do drugega so se morali prebiti preko različnih ovir.

Po malici so učenci razporejeni na tri postaje kjer se pomerijo v naslednjih igrah: Štafetne igre z žogami, Žoganje v krogih, Poglej in poimenuj, Zadeni tarčo ter Zapleši z mano.

Učenci so zavzeto tekmovali in plesali, uživali v igrah in bili ob koncu dne že pošteno utrujeni. Veselili so se svojih uspehov in upali, da se podoben dan kmalu ponovi.