Obisk bodočih prvošolcev

V četrtek popoldne, 7. 6. 2018, so nas obiskali bodoči prvošolci. Zbrali smo se v šolski avli, kjer so si bodoči prvošolčki skupaj s starši najprej ogledali kulturni program, ki so ga zanje pripravili učenci 1. in 2. razreda PŠ Temenica. Pozdravil jih je gospod ravnatelj Janez Peterlin in jim spregovoril nekaj besed. Nato je gospa pedagoginja Irena Novak otroke poklicala na oder v dva oblikovana oddelka bodočega 1. razreda za naslednje šolsko leto. Tako so učenci že lahko spoznali svoje sošolce, s katerimi bodo skupaj osvajali znanja. Vodstvo šole je staršem bodočih prvošolcev podalo nekaj osnovnih informacij. Medtem pa so si otroci skupaj z učiteljicama in vzgojiteljico ogledali šolo in v knjižnici prisluhnili pravljici Tiho, tukaj beremo. Sledila je malica. Srečanje je minilo v upanju, da bo v šoli vedno tako prijetno. Prvošolci, dobrodošli v jeseni!