ŠVN – Pohorje – 6. r

Učenci so na Pohorje srečno prispeli in se uspešno namestili v hotelu. Glede na prelepo vreme in idealne smučarske razmere bo tudi program potekal skladno z načrtovanjem. Dogajanje si poglejte v nadaljevanju.

1. dan
    Učenci 6. razreda pošiljamo razigrane pozdrave iz šole v naravi.
  2. dan
    Ob koncu drugega dne šole v naravi se šestošolci sprašujemo, kam čas tako hiti. Vstopamo že v drugo polovico naše avanture. Preživljamo dragocene trenutke, polne novih izkušenj in spoznanj. Naj bodo tudi del vas.
  3. dan
    Naše dogodivščine so se prevesile v drugo polovico. Veliko vam imamo povedati o nepozabnih trenutkih s prijatelji, učitelji … Poglejte, kako vznemirljivo smo preživeli dan.
  4. dan
    Dokaz o veselem četrtku so fotografije, ki kažejo, kako pomembna izkušnja je šola v naravi.
    Jutri nas čaka še dopoldansko smučanje in zaključno druženje ob kosilu, domov pa se vračamo predvidoma med 16:00 in 16:30.